Çözüm Ortakları

Temsil Ettiğimiz Markalar

Sektördeki en yüksek kaliteye sahip ürünleri müşterilerimize sunmak için birçok saygın şirketin temsilciliğini yapmaktayız. Burada temsil ettiğimiz en önemli markalara dair genel bir bakış bulacaksınız.

Size en iyi ürün ve hizmeti sunmak için ortaklık yaptığımız şirketleri keşfedin. Bunların dışında özel talepler için uluslararası markalardan tedarik sağlıyoruz.

  • Hahnemühle FineArt GmbH

    Hahnemühle FineArt GmbH, endüstri ve laboratuvar uygulamaları için filtre kağıtları & membranlar üretir ve temin eder. Şirket, her bir müşterinin kompleks ve bireysel gereksinimlerini karşılamak için mükemmel filtre kağıtları ve membran & şırınga ucu filtreler sunar.

  • Quadrex Corporation

    Quadrex Corporation 1976 yılında kurulmuş olmasına rağmen şirketin vizyonunun kökleri gaz kromatografisinin ilk günlerine kadar uzanmaktadır.

  • Organomation Manufacturing Inc

    Organomation Manufacturing Inc, 1595 yılından beri analitik kimyada numune hazırlama çözümleri için lider bir sağlayıcı olmuştur. Şirket, yüksek kalitedeki el yapımı ekipman üretimi ve uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile eşsiz seviyelerdeki müşteri memnuniyetini sağlayabilmiştir.