Kurumsal Bilgiler

Şirketimizin Detaylı Bilgileri

Geçmişimiz, kalite yönetim politikamız, referans müşterilerimiz ve fatura bilgilerimiz gibi tüm şirket bilgilerimize daha yakından bakın.

Şirket olarak bilgi paylaşımı ve yönetimi konusunda bir takım önemli sorumluluklarımızın farkındayız. Burada Elementel hakkında tüm bilgileri bulacaksınız.

  • Şirketimiz Hakkında

    Bilim insanları ve üreticilerin günlük olarak laboratuvarda veya sahada karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelebilmeleri için onlara yardımcı oluyoruz. Sağladığımız ürünler, rutin analizlerden yeni keşiflere kadar profesyonellere yardımcı olmaktadır.

  • Referanslarımız

    Elementel olarak müşterilerimizle yaptığımız çalışmalardan gurur duyuyoruz. Burada bazı müşterilerimizi göreceksiniz. Çalıştığınız endüstriden daha fazla referansımızı bilmek istiyorsanız bizden talep edin. Daha fazla müşteri referansımızı sizinle paylaşmaktan çok mutlu olacağız.

  • Fatura Bilgilerimiz

    Nerede yaşıyor olursanız olun veya işletmeniz nerede olursa olsun — tüm faturaların Türk vergi kurallarına uygun oluşturulması gerekir. Faturalarınızı gönderirken hangi bilgilere ihtiyacımız olduğunu öğrenin.