Şirketimiz Hakkında

Bizi Tanıyın

İlginizi Çekebilir

Bu bölümde şirketimiz hakkında daha detaylı bilgilere ve çalışma alanlarımıza erişebilirsiniz.

Bilim insanları ve üreticilerin günlük olarak laboratuvarda veya sahada karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelebilmeleri için onlara yardımcı oluyoruz. Sağladığımız ürünler, rutin analizlerden yeni keşiflere kadar profesyonellere yardımcı olmaktadır.

Biz Kimiz/Ne Yaparız

2012 yılında kurulmuş olan şirketimiz, Türkiye'nin önde gelen yüksek kaliteli laboratuvar malzemeleri, eğitim ve satış sonrası destek hizmetleri sunan firmalarından biridir. Geniş kapsamlı laboratuvar enstrümantasyon sistemlerimiz malzeme testi, doku kültürü ve epigenetik, ilaç ve eczacılık, petrokimya, çevre, tarım, gıda ve içecek gibi geniş bir yelpazedeki endüstrilerin Araştırma, Kalite Güvence ve Kalite Kontrol ihtiyaçlarını karşılar.

Ekibimiz

Çalışanlarımızın tek tek her biri şirketimizin ruhunu temsil etmektedir: iş odaklı, kararlı ve Elementel’in büyüme potansiyelinin ne kadar limitsiz olduğunun son derece farkında olarak... Ekibimiz yüksek eğitimlidir ve en zorlu problemler için bile çözümler sunma kapasitesine sahiptirler.

İnsan Kaynakları

Gelişime açık, kendine güveni tam genç mezunlarla çalışmak bize mutluluk verecektir. Lütfen iş başvurusu için İnsan Kaynakları sayfasına gidiniz.

Müşteri Profili

Farmasötik ve biyoteknolojik şirketler, üniversiteler, araştırma enstitüleri ve devlet kurumlarının yanı sıra çevre ve proses kontrol endüstrilerindeki müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Dünyanın en yenilikçi üreticilerinden tedarik edilen yüksek kaliteli laboratuvar ekipmanları

Elementel, dünyanın en yenilikçi bazı üreticilerinin ürünlerine satış ve destek sağlayarak ürün portföyünü her geçen gün genişletiyor.

LabKeşif Yerinde Çözüm Programı

Eğer bizimle ilk defa çalışmak isteyen müşterimizseniz, sizi ve laboratuvarınızı ziyaret etmek için uygun bir zaman belirleyeceğiz. Bu ilk istişarenin amacı laboratuvarınızda mevcut olan ekipmanlar hakkında bilgi toplamaktır. Bu da, laboratuvar verimliliğinizi arttırmak için neler yapabileceğimizi görebilmemiz açısından önemli bir adım olacaktır.


İlk toplantı ve keşif için, bizi tercih edip etmeyeceğinize bakılmaksızın hiçbir ücret talep edilmeyecektir. Eğer daha detaylı başka bir ziyarete ihtiyaç duyarsanız, talebinizle orantılı teklif hazırlanarak ziyaret gerçekleştirilecektir.


LABORATUVAR DENEYİMİMİZ ŞUNLARI İÇERİR:
  • + Akademik;
  • + Çevre;
  • + Yiyecek ve İçecek;
  • + Endüstriyel Araştırma ve Kalite Kontrol;
  • + Metalurji/Madencilik;
  • + Petrol ve Petrokimya;
  • + İlaç ve Eczacılık;